Навігація сайтом

Транспортний супровід делегацій, обслуговування VIP-персон

Замовити автомобіль
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося
з вами
Автомобільна Компанія TRANSFER4YOU забезпечить обслуговування урядових та іноземних делегацій, міжнародних форумів, виставок та інших заходів.

Водії нашої компанії працюють у сфері пасажирських перевезень понад 5 років, знають англійську мову, допоможуть із багажем.
10 років
Ми професійно надаємо послуги у сфері пасажирських перевезень з 2009р.
350 грн / год.
У нас власні мікроавтобуси і ми можемо запропонувати найкращі ціни у Києві
от 1000 / рік
Наша компанія забезпечує понад 1000 трансферів щорічно.
Організація будь-яких заходів завжди пов'язана з безліччю моментів, але одним із ключових є організація зустрічі гостей або партнерів, та їхнє комфортне пересування протягом усієї події. З компанією TRANSFER4YOU ви легко вирішите це завдання!

Ми пропонуємо вам скористатися нашим сервісом для підбору автомобілів та мікроавтобусів для зустрічі делегацій. Наш великий автопарк з автомобілями представницького класу задовольнить будь-які запити, а їх бездоганний технічний стан не дозволить вам хвилюватися про безпеку та комфорт пасажирів. Для особливо вимогливих до своєї безпеки гостей, ми надамо охорону та броньований автомобіль.

Понад 10 років компанія TRANSFER4YOU надає бездоганний сервіс для організації заходів різного рівня, включаючи обслуговування урядових делегацій та VIP-персон.

На нашому сайті представлені автомобілі представницького класу, які доповнять захід будь-якого рівня та масштабу та стануть ідеальним варіантом при організації обслуговування таких подій. Будь то міжнародна конференція або корпоративний виїзд, ми запропонуємо вам найкращі умови оренди, надамо англомовних водіїв у разі потреби, а наші додаткові послуги зможуть полегшити пошук та бронювання номерів у готелі, та не тільки.

Компанія TRANSFER4YOU є надійним та перевіреним транспортним партнером багатьох компаній України, співпрацею з якими ми пишаємося.
НАШІ ПОСЛУГИ
Супровід офіційних осіб та делегацій
Зустрічі гостей високого рівня та офіційних делегацій вимагають завжди особливої уваги, тому рівень обслуговування має відповідати рангу заходу.
Розуміючи велику відповідальність за безпеку наших клієнтів, ми відбираємо лише найнадійніші автомобілі та професійних водіїв, які мають достатній досвід водіння, які знають англійську мову.
Трансфер делегації в/з аеропорту та вокзалу
Залежно від кількості делегатів, є можливість підібрати відповідний за розміром та кількістю місць транспорт. В автопарку нашої компанії — лише сучасні машини, оснащені кліматичними та аудіосистемами, навігацією та салонами підвищеної комфортності.
Супровід охороною
Наша компанія надає допомогу в охороні та супроводі важливих осіб. Такий транспорт не тільки вселяє повагу, а й у разі надзвичайної ситуації зможуть допомогти клієнту втекти від нападу, або навпаки, наздогнати зловмисника.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК ЦІНИ
Ми завжди знайдемо оптимальне співвідношення ціни для Вашої урочистості!
АВТОМОБІЛІ У ВІДМІННОМУ СТАНІ
Усі машини проходять повний технічний контроль, чищення салону.
СТРАХУВАННЯ ПАСАЖИРІВ
Під час поїздки Ви будете у повній безпеці.
ДОСВІДЧЕНІ ВОДІЇ
Наші водії мають великий досвід керування, знають англійську мову.
АВТОПАРК
ВИБЕРІТЬ КЛАСС АВТОМОБІЛЯ
Є транспортними партнерами багатьох відомих компаній України.
Замовте супровід вже зараз
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Контакти:
тел. +38 (096) 200-23-33
E-mail: info.t4y@gmail.com

Київ, вул. Братська 8, оф. 5А